HİZMETLERİMİZ

SPK ENDUSTRİYEL

Malzeme Tedariki ve Montaj Süpervizörlüğü.

“Dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığı mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik sayesinde de müşterilerine en iyi malzeme tedarik hizmetini vermektedir. SPK ENDUSTRİYEL sadece malzeme satış firması olmayıp satılan ürünlerin montaj süpervizörlüğünü de yapmaktadır.

Projelendirme ve Danışmanlık

Uluslararası standartlara hakim uzman mühendis kadrosu ile müşterilerine en uygun proje tasarımını sunmak, son teknoloji ürün ve yazılımlar sayesinde yatırımcıya en ekonomik ve optimum tasarımları üretmektedir. 

Taahhüt Hizmetler ve Devreye Alma

Sistemlerini uluslararası firmalara onaylatması gereken firmalar için özel uygulamalar gerektiren yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu da gerçekleştirebilmektedir.

Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, teslimat sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için, ihtiyaç duyulan düzenli kontrol ve bakım hizmetini bünyemisine yer alan mühendis ve teknik kadrosuyla  sağlamaktaır..

Top